Aktualności


15 Partnerstw zawiązanych

15 Partnerstw zawiązanych

2020-02-14

Animatorzy z CDS nadal wspierają organizacje i instytucje z województwa śląskiego w pilotażowych działaniach realizowanych w ramach projektu Kooperacje 3D.

W styczniu zakończyliśmy proces formalizacji Partnerskich Zespołów Kooperacyjnych, które będą odpowiadały za szczególny rodzaj wsparcia dla osób i rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Obecnie pracujemy nad przygotowaniem tzw. Lokalnych Koszyków Usług - repozytoriów danych o usługach świadczonych przez poszczególnych partnerów. Dzięki powstaniu takich baz, przedstawiciele instytucji pracujących bezpośrednio z osobami wybranymi do pilotażu, mogą korzystać z zweryfikowanych ofert wsparcia (aktualne informacje o dostępności, warunkach skorzystania, grupie docelowe itp.). Już wkrótce oprócz działań animacyjnych rozpoczniemy wspieranie Partnerstw w rozwoju kompetencji przydatnych m.in. w prowadzeniu spotkań, komunikacji międzyinstytucjonalnej i organizowaniu społeczności.

wszystkie aktualności


Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]