Aktualności


Młodzieżowa Strategia dla Gminy Zabierzów już gotowa

Młodzieżowa Strategia dla Gminy Zabierzów już gotowa

2020-07-06

W opracowaniu Młodzieżowej Strategi wzięli udział uczniowie i uczennice szkół z terenu gminy.

 

 

Młodzieżowy proces strategiczny w Gminie Zabierzów właśnie się zakończył, a jego efektem jest Młodzieżowa Strategia dla Gminy Zabierzów, w której opracowaniu wzięli udział uczniowie i uczennice szkół z terenu gminy.


Ze względu na sytuację epidemiologiczną prace nad dokumentem przebiegały zdalnie: zadania warsztatowe i badawcze prowadziliśmy przy pomocy platformy Zoom, narzędzi i aplikacji ankietowych i prezentacyjnych. Z uczestnikami młodzieżowego procesu strategicznego spotykaliśmy się on-line w maju i w czerwcu. Podczas czerwcowego spotkania wybrano najważniejsze zadania, które zostały zamieszczone w Młodzieżowej Strategii. W Strategii, oprócz wizji, obszarów i zadań, znalazły się także wyniki ankiety dotyczącej potrzeb i pomysłów młodzieży na zmiany w Gminie oraz autorskie prace uczestników – zwizualizowane propozycje projektów do Strategii (zdjęcia, kolaże, filmik).   

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i aktywność i życzymy udanych wakacji!

wszystkie aktualności


Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]