Aktualności


Badania zakończone, tworzymy raport

Badania zakończone, tworzymy raport

2019-12-02

Za nami badania prowadzone w ramach diagnozy oferty kulturalnej w 3 gminach powiatu wielickiego.

Diagnozę opracowujemy na zlecenie LGD Powiatu Wielickiego.  Do końca listopada zrealizowaliśmy  działania badawcze: badania w działaniu w trzech grupach wiekowych (4 klasy, 8 klasy oraz seniorzy) oraz indywidualne wywiady pogłębione z 9 przedstawicielami instytucji i organizacji. Zostały one poprzedzone analizą danych zastanych.  Diagnoza obejmuje gminy Wieliczka, Niepołomice oraz Kłaj.

W toku dotychczasowych prac zebraliśmy kluczowe spostrzeżenia  mieszkańców dotyczące ich potrzeb i oczekiwań w zakresie oferty kulturalnej,  ale także szeroko rozumianej oferty czasu wolnego. Zapytaliśmy o miejsca, w których korzystają z takiej oferty najczęściej lub jakiego rodzaju zajęć najbardziej im brakuje.

Wśród licznych  opinii dało się dostrzec szereg zależności i powtarzających się wniosków, które zostaną poddane analizie w zbiorczej diagnozie, której opracowanie zakończymy jeszcze w grudniu.

wszystkie aktualności


Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]