Aktualności


Organizatorzy w akcji

Organizatorzy w akcji

2019-12-16

Testowanie organizowania społecznościowego w Krośnie i Przemyślu zmierza ku końcowi - uczestnicy prowadzą ostatnie spotkania.

Od sierpnia, kiedy rozpoczęły się pierwsze rozmowy w terenie, zadawaliśmy sobie pytanie - czy to zadziała? Spotkania przeprowadzone przez Organizatorów Społecznościowych, w których uczestniczyliśmy w ostatnim czasie  przekonały nas, że tak. 

Pod koniec listopada obserwowaliśmy gorącą dyskusję o przemianie podwórka wewnątrz jednej z przemyskich kamienic - kilkunastu mieszkańców szukało pomysłu na dbanie o czystość i estetykę  tego miejsca.   Dwa tygodnie później, kilka przecznic dalej, seniorzy, pod kierunkiem Organizatorek Społecznościowych,  tworzyli plan dotarcia do władz miasta z pomysłem utworzenia  miejsca spotkań.  W Krośnie - w piątek -  młodzi mieszkańcy myśleli nad organizacją wydarzenia   dla lokalnej społeczności. 

Nie możemy się doczekać owoców tej kilkumiesięcznej pracy. Na początku Nowego Roku  przeprowadzimy analizę tego, co zadziało się w Starym Roku - co osiągnięto w Krośnie i Przemyślu, co było atutem modelu, a  jakie elementy  wymagają poprawy.

wszystkie aktualności


Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]