Aktualności


Z partnerami o testowaniu

Z partnerami o testowaniu

2019-12-12

9 grudnia rozmawialiśmy z przedstawicielami Miasta Ryga o przebiegu testowania projektu "Halo Aktywni 60+"

W Krakowie zorganizowaliśmy spotkanie robocze,   które   dało możliwość podsumowania  dotychczasowych działań, jak i podjęcia refleksji o przyszłości testowanego rozwiązania. Partnerzy z Łotwy mieli okazję zapoznać się z wynikami badań przeprowadzonych na grupie objętej testowaniem, które miały na celu poznanie głównych potrzeb i problemów dostrzeganych przez seniorów w Bytomiu, Rybniku oraz Wałbrzychu. Pozwoliło to porównać ich sytuację w obu krajach i wskazać specyficzne różnice. 

Wizyta partnerów dała przestrzeń do dyskusji o  Senioralnym Centrum Telefonicznym.   Podczas testowania  udało się skonfrontować założenia   modelu z rzeczywistością oraz zaobserwować główne wyzwania dla jego dalszego funkcjonowania, obejmujące nie tylko zagadnienia organizacyjne czy finansowe, ale także sposoby wpływania na motywację   uczestników prowadzących centrum czy  też zakres umiejętności niezbędnych do rozwinięcia.

 

 

wszystkie aktualności


Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]