Aktualności


Młodzieżowa OffStrategia Zabierzowa powstaje online

Młodzieżowa OffStrategia Zabierzowa powstaje online

2020-05-19

Po opracowaniu Diagnozy, pracujemy nad Strategią Rozwoju Gminy Zabierzów. Za nami warsztat online z młodzieżą, po wakacjach konsultacje z dorosłymi.

W maju zakończyliśmy Diagnozę społeczno-gospodarczą dla Gminy Zabierzów i rozpoczęliśmy prace związane ze Strategią Rozwoju Gminy Zabierzów do 2030 r., a dokładnie – ruszyliśmy z działaniami skierowanymi do młodzieży!

Jesteśmy właśnie po pierwszym spotkaniu on-line z 15 ochotnikami – uczniami i uczennicami klas VI i VII szkół podstawowych w Rząsce, Nielepicach, Brzoskwini, Bolechowicach, Zabierzowie. Wspólna dyskusja pozwoliła nam poznać perspektywę młodych mieszkańców – ich problemy, które obecnie dostrzegają w gminie, potrzeby i pomysły na zmiany oraz wizję Zabierzowa za 10 lat. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i aktywność!

Z młodzieżą spotkamy się zdalnie jeszcze raz – w czerwcu, aby wspólnie wyłonić najważniejsze pomysły/zadania, które chcieliby zamieścić w swojej Młodzieżowej OffStrategii.

Natomiast warsztaty strategiczne i spotkania konsultacyjne z dorosłymi odbędą się w III i IV kwartale 2020r. – prawdopodobnie już w klasycznej (niewirtualnej) formie – póki co czekamy na poprawę sytuacji epidemiologicznej w kraju i „odmrożenie” kolejnych obszarów funkcjonowania.

wszystkie aktualności


Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]