Aktualności


Przygotowanie do mobilności ponadnarodowej

Przygotowanie do mobilności ponadnarodowej

2019-06-28

Za nami Warszawa, przed nami - Kraków. W tym tygodniu prowadzimy warsztaty dla Uczestników poprzedzające wizyty w europejskich Miastach Przyjmujących.

Przygotowanie do  programu mobilnościowego to nie tylko spakowanie bagażu, sprawdzenie dokumentów i zakupienie biletów. Kiedy celem wizyty jest  poznanie działających rozwiązań Smart City, niezbędna jest także refleksja nad własnymi oczekiwaniami oraz zastanowienie nad potrzebami swojego miasta.  Uczestnicy, zakwalifikowani  do udziału w projekcie "Smart Europe Experience",  mają możliwość spojrzenia na te sprawy podczas moderowanych warsztatów, których program zapewnia   przygotowanie do możliwie najbardziej efektywnego wykorzystania czasu wizyty.

Warsztaty, które 24 oraz 25 czerwca odbyły się w Warszawie, a dziś - 28 czerwca - odbywają się w Krakowie, to także okazja do omówienia Indywidualnych  Plan Mobilności i wstępnego opracowania takiego dokumentu.  Nasi moderatorzy prezentują także charakterystykę miast przyjmujących - pozwoli to na wskazanie miejsca adekwatnego do oczekiwań uczestników, dającego zarazem najszerszy zakres korzyści i inspiracji dla przedstawicieli miast w kontekście wdrażania idei Human Smart Cities.

 

wszystkie aktualności


Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]