Aktualności


Absolwentów Akademii Konsultacji Społecznych coraz więcej!

Absolwentów Akademii Konsultacji Społecznych coraz więcej!

2019-09-24

We wrześniu odbyła się kolejna edycja AKS, w której wzięli udział przedstawiciele gmin: Jaworzno, Łużna, Sosnowiec, Wałcz.

Dwa 3-dniowe zjazdy Akademii Konsultacji Społecznychodbyły się w terminach: 3-5.09.2019 – I zjazd oraz 17-19.09.2019 – II zjazd.

Uczestnicy w trakcie dwóch zjazdów poznali tajniki skutecznej komunikacji, moderacji, mediacji i rozwiązywania sytuacji konfliktowych, dowiedzieli się jak zaplanować i przeprowadzić proces partycypacyjny, poszerzyli swoją wiedzę na temat metod i narzędzi konsultacyjnych oraz przećwiczyli realizację wybranych technik konsultacji społecznych. W efekcie urzędnicy będą mogli samodzielnie prowadzić wybrane techniki konsultacji społecznych lub w pełni świadomie zlecać ich realizację zewnętrznym moderatorom w oparciu o poznane kryteria jakościowe. Podczas warsztatów omawiano także najważniejsze założenia Indywidualnych Planów Konsultacji - aby pokazać jak pozyskana wiedza i umiejętności bezpośrenio przekłada się na konsultacje, w ramach projektu odbędą się w gminach.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy ukończenia Akademii Konsultacji Społecznych i życzymy dalszych sukcesów oraz owocnych konsultacji!

wszystkie aktualności


Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]